• WŁASNA GRAFIKA

Dzień, na który wykonuje się tort, z pewnością wiąże się z wyjątkową okazją. Urodziny, okrągła rocznica, chrzciny czy ślub - to wspaniałe ciasto stało się symbolem, który podkreśla znaczenie obchodzonych wydarzeń.

Szczególne momenty życia zasługują na oryginalną, jedyną w swoim rodzaju oprawę. Dlatego tak wielkim powodzeniem cieszą się torty, dzięki którym zyskują one jedyny i niepowtarzalny charakter.

Na szczęście nie wszystkie rozwiązania muszą być skomplikowane, by osiągnąć oszałamiający efekt. Za pomocą opłatka ze zdjęciem w najprostszy sposób zmienisz każde ciasto w coś absolutnie niesamowitego!


Oryginalny wypiek według Twojego pomysłu, na którym znajdzie się podobizna solenizanta albo pocztówka z ukochanego miejsca? Z Printcake realizacja każdej wizji jest możliwa! Do wyboru masz kilka pysznych opcji. Jedną z nich jest wydruk Twojej grafiki na opłatku waflowym w formacie A4. Jeśli wolisz, opłatek na tort wykonamy od razu w kształcie koła, by można nim było bez zbędnego przycinania uwieńczyć słodkie dzieło.

Wybrane przez Ciebie zdjęcie może zostać przez nas przeniesione w obu wariantach również na masę cukrową. Jeśli wyrazisz takie życzenie, na fotografii umieścimy dodatkowy napis. 

 

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i wyślesz swój plik graficzny. Zaufaj swojej wyobraźni! My pomożemy Ci zrealizować Twój autorski projekt.