• JEDNOROŻEC

Małe dziewczynki kochają urocze, baśniowe stworzenia. Chcąc zadowolić gust i oczekiwania najmłodszych, stworzyliśmy zbiór ozdób do tortu. Drukowane na opłatkach lub tworzone z masy cukrowej postacie pięknie ozdabiają wypieki. Dekoracje na tort w kształcie jednorożca podbiją serce niejednej małej księżniczki.

Baśniowy tort z jednorożcem - idealny na przyjęcie

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Was urocze i dziewczęce ozdoby na tort. Jednorożec stanowi główny motyw przewodni oferowanych przez nas. Uwielbiane koniki pięknie ozdobią urodzinowe wypieki i przysporzą dziecku wiele radości. Ozdoba na tort jednorożec drukowana jest na opłatku lub wykonywana z masy cukrowej. Kolorowe dekoracje pięknie komponować się będą z pastelowymi kremami i słodkimi dodatkami. Różowe ozdoby do tortu jednorożec to niezawodny, sprawdzony wybór - pozytywne opinie klientów jednoznacznie wskazują na wysoką jakość naszych produktów.

Jak używać ozdobnych opłatków?

Mało kto wie, że opłatek na tort z jednorożcem - po nasiąknięciu wilgocią z kremu - może się pofałdować. Jest to tymczasowe zjawisko, po którym dekoracja rozprostowuje się, a nadruk nabiera intensywniejszych kolorów. Ozdobę na tort z jednorożcem należy nakładać na ciasto około godziny przed podaniem całości.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych baśniowych dekoracji na tort z jednorożcami!