• AUTA

Auta, samochody, Formuła 1 i filmowe sceny kultowych pościgów - motoryzacja jest fascynująca! Łączy szybkość oraz wolność w praktycznej, a zarazem luksusowej maszynie. To obiekt marzeń wielu chłopców oraz dziewczynek już od najwcześniejszych lat. Z niejednym z nas sentymenty z dzieciństwa pozostaną już na zawsze, przeradzając się z czasem w autentyczną pasję.

Nigdy nie wiesz, jakiej pięknej historii dajesz początek, piekąc lub wręczając wyjątkowy tort!

Nic więc dziwnego, że rodzice często pragną stworzyć dla swej pociechy tort w kształcie samochodu. Pomysł na wypiek z dekoracjami w postaci nadruków aut będzie zatem prawdziwym strzałem w dziesiątkę! Nowoczesne ozdoby Printcake z masy cukrowej lub opłatków sprawią, że serca małych i dużych miłośników motoryzacji zabiją szybciej.

Jeśli zależy Ci na czasie, koniecznie wypróbuj nasze gotowe zestawy na tort. Błyskawicznie wyczarujesz niebanalny prezent dla przyszłego rajdowca albo małej wielbicielki bajki „Auta”. W naszej ofercie znajdują się też wydruki nawiązujące do pojazdów legendarnych producentów. 

Brakuje tego najważniejszego? Wystarczy, że prześlesz nam plik ze zdjęciem dobrej jakości, a my wydrukujemy je na masie cukrowej lub opłatku waflowym - w zależności od Twojego życzenia. Z Printcake każdy pomysł na tort jest możliwy do wykonania!