• AUTA

Jak można uczynić urodziny czy inną okazję do świętowania niezapomnianym przyjęciem? Serwując wyjątkowe smakołyki. Na tym jednak nie koniec. Ważne są też dekoracje dopasowane do zainteresowań i sympatii jubilata, którego na pewno ucieszy spersonalizowane ciasto! Dzięki nam przygotujesz tort z autami – ulubionymi bohaterami z filmów animowanych! Opłatek na tort Zygzak McQueen i wiele innych ozdób znaleźć można w naszym sklepie. Uczynią one wypieki wyjątkowymi. Warto poznać wszystkie propozycje!

Tort z autami – punkt kulminacyjny każdej imprezy!

Mali i duzi wielbiciele motoryzacji z pewnością poczują się wyróżnieni, jeśli ich urodzinowe smakołyki będą się efektownie prezentowały. Tort urodzinowy z autem będzie gratką dla każdego miłośnika rozmaitych samochodów, również tych z najpopularniejszych bajek. Opłatek na tort z autem to prosty i szybki sposób, aby udekorować wypiek, który zachwyci maluchy i zachęci je do spróbowania ciasta. Wybraliśmy takie ozdoby, o których wiemy, że są szczególnie bliskie sercu większości dzieci. Dekoracje na tort – auta, w tym torty Zygzak McQueen, zwracają uwagę jakością wydruku i wiernością wobec tego, co dzieci mogą oglądać w telewizji czy w kinie. Wyraźne, intensywne kolory podkreślają wyjątkowość całości. Można sobie wyobrazić radość uczestników urodzinowego przyjęcia, którzy właśnie widzą, że ciasto z ich ulubionymi bohaterami trafia na stół. Warto sprawić im taką przyjemność!

Gotowe dekoracje na tort z autami – dlaczego warto je zamówić?

Atutów tego rodzaju ozdób jest naprawdę wiele. Wystarczy wyobrazić sobie zbliżającą się imprezę urodzinową swojej pociechy, która marzy o tym, aby smakołyki udekorowane były jej ulubionymi postaciami z bajek animowanych i móc obserwować radość, kiedy odkryje, że życzenie zostało spełnione. Oczywiste jest, że nie każdy ma takie zdolności plastyczne, by samodzielnie zająć się zdobieniem tortu z autami. Dla wielu może być to bowiem zadanie znacznie wykraczające poza ich umiejętności. Ponadto wymaga czasu i cierpliwości. Ale nic straconego! W takim wypadku opłatkiem na tort Zygzak McQueen można z powodzeniem rozwiązać sprawę i uniknąć żmudnego dekorowania ciasta. Zdobienie wypieków kremem czy specjalnymi pisakami spożywczymi często wymaga wprawy. Dla amatora jest to zazwyczaj trudna przeprawa. Dużo łatwiejsze i dające znakomite efekty jest wykorzystanie przy torcie urodzinowym z autem gotowych ozdób z masy cukrowej, które wystarczy wyciągnąć z folii i przykleić w wybranym miejscu. Nasze produkty sprawdzą się również w profesjonalnych cukierniach, które poszerzają ofertę i szukają opcji takich jak opłatek na tort. Auta lubią przecież wszyscy!

Zalety naszych ozdób na tort urodzinowy

Dlaczego warto ułatwić sobie dekorowanie ciasta wyrobami dostępnymi w naszym sklepie? Oto lista zalet dekoracji na tort z autami!

  • Wizerunki postaci drukowane są na jadalnym papierze cukrowym.
  • Kolory wydruków są niezwykle intensywne, a grafiki wyraźne.
  • Animowani bohaterowie przykuwają wzrok, ponieważ ich podobizny powstają na grubym papierze cukrowym o gładkiej, błyszczącej fakturze i śnieżnobiałym kolorze.
  • Poszczególne elementy wycina się samodzielnie – ich użycie jest niezwykle proste i przyjemne, nawet dla amatora.
  • Wszystkie produkty są w pełni bezpieczne i zgodne z normami, które obowiązują w przypadku towarów przeznaczonych do spożycia. Opłatki nie zawierają szkodliwej substancji, jaką jest dwutlenek tytanu, czyli inaczej mówiąc E171.

Produkty na tort urodzinowy z motywem aut

Co można kupić w naszym sklepie? Wybór jest naprawdę duży, więc z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Postawiliśmy na wielu popularnych i lubianych bohaterów filmów animowanych, które nadają charakter różnym ciastom, a zwłaszcza tortom. Wybierać można spośród dużych arkuszy, które pozwolą przyozdobić wypiek wieloma autami. Rodzaj tortu nie ma przy tym znaczenia – opłatek można wykorzystać zarówno w cieście o okrągłym, jak i prostokątnym kształcie. Oprócz bajkowych samochodzików można wybrać także arkusz z grafikami atrakcyjnych aut, które sprawdzą się również w przypadku dorosłych fanów motoryzacji.

Zapraszamy do naszego sklepu!