• OPŁATKI NA TORT

Opłatek na tort okazał się przełomowym odkryciem w cukiernictwie. Widok wafelka z nadrukiem ulubionej postaci na cieście wywołuje w najmłodszych niesamowitą radość. Ozdoby tego rodzaju swoją popularność zawdzięczają uniwersalności i dekoracyjnym możliwościom, możliwym do tworzenia przez opłatki na tort.

Opłatek tortowy - co to?

Dekoracyjny opłatek tortowy to nic innego jak papier waflowy z jadalnym nadrukiem. W procesie produkcji ilustracji używane są jedynie bezpieczne dla ludzkich organizmów barwniki. Opłatek tortowy to popularna - wybierana nie tylko przez dzieci, ale i dorosłych - metoda dekorowania okazjonalnych wypieków. Wbrew pozorom wafelek jest trwałym materiałem, jednak jego sekret tkwi w jego odpowiednim nałożeniu. Początkowo, opłatek na tort może się pofałdować, jednak stopniowo zacznie się prostować i nabierać kolorów. W celu osiągnięcia optymalnego efektu, opłatek dekoracyjny na tort należy nałożyć na godzinę przed podaniem wypieku. Personalizowany, pięknie się prezentujący tort to idealny podarunek dla każdego jubilata.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą opłatków na tort. Dostępne na stronie wzory przygotowujemy z myślą o klientach Print Cake.