• OZDOBY NA TORT DLA DZIECI

Mówi się, że największą radość w trakcie urodzin dzieci czerpią z prezentów. Czy jest to prawda? Nie do końca! Podarunki szybko potrafią odejść w niepamięć, gdzie wyjątkowe chwile spędzone z najbliższymi - czy to rodziną, czy przyjaciółmi - pozostają w pamięci dziecka na długie, długie lata!

W jaki jednak sposób można sprawić, by momenty te były godne zapamiętania? Wystarczy przygotować urodziny specjalnie dla solenizanta - zorganizować ulubione zabawy, przekąski, ozdoby i tort, który trafi w gust zarówno pod kątem smaku, jak i wyglądu.

Tort specjalnie dla solenizanta

Najmłodsi często utożsamiają się z ulubionymi bohaterami - czy to z bajek, czy też z filmów. Nic więc dziwnego, że wiele maluchów śni o przyjęciu, którego główną tematyką są właśnie owi bohaterowie. Tort ma tu spore znaczenie, dlatego oferujemy dekoracje na tort dla dzieci pozwalające zmienić piękne ciasto w spełnienie marzeń każdego solenizanta.

Opłatek na tort urodzinowy dla dziecka

Jak zaskoczyć gości i małego solenizanta? Wystarczy wykorzystać ozdoby tortowe dla dzieci - dekoracje waflowe czy cukrowe, a także opłatki! Produkty te pozwalają szybko i ciekawie udekorować ciasto wedle swego zamysłu. Wyobraźnia jest tu jedyną granicą!

W naszym szerokim asortymencie dostępne są opłatki na torty dla dzieci, na których także widnieją postacie z bajek - księżniczki, superbohaterowie czy motywy z gier komputerowych. Wybierzcie więc opłatek na tort urodzinowy dla dzieci, który przypadnie do gustu malucha!

Ciekawy sposób na piękny tort? Ozdoby z masy cukrowej!

Sporo możliwości i kreatywnych rozwiązań zapewniają również ozdoby z masy cukrowej. Pozwalają one na stworzenie wielu słodkich kombinacji, które - przy odrobinie chęci - z pewnością dorównają profesjonalnym cukierniczym kompozycjom.

Naszym klientom oferujemy możliwość zaprojektowania własnych dekoracji np. wydrukowania na opłatku fotografii. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dekoracjami tortu dla dzieci!