• ŚWINKA PEPPA

Kto jeszcze nie zna świnki Peppy, powinien jak najszybciej nadrobić zaległości. To niezwykle urocza postać z brytyjskiego serialu animowanego, który opowiada o niezwykłych przygodach – jej oraz reszty członków rodziny. W kilkuminutowych odcinkach poznać można świat uroczej bohaterki, który szczególnie fascynuje maluchów, lecz nie tylko. Tęświnkę uwielbiają również starsze dzieci, a nawet posiada ona grono fanów wśród dorosłych.


W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór dekoracji na słodkie wypieki z podobizną różowej postaci. Polecamy opłatek na tort ze świnką Peppą oraz jej przyjaciółmi. To prosty, a jednocześnie bardzo efektowny sposób na ozdobienie słodkich wypieków.

Kultowa postać w dziecięcym świecie

Dziś można spotkać wiele gadżetów związanych z uroczą świnką. Występuje ona w formie zabawek, maskotek, plastikowych figurek, nadruków na akcesoriach, gadżetach oraz tkaninach. Ponadto jest to także bohaterka książeczek przeznaczonych dla najmłodszych. To ulubienica wielu dzieci, na twarzach których pojawia się uśmiech, gdy ją widzą. Z tego względu dużą popularnością cieszą się również torty ze świnką Peppą.


Jeżeli nie chcesz zdecydować się na gotowy wypiek, przygotuj go samodzielnie. Wystarczy, że zaopatrzysz się w dostępne u nas opłatki z wizerunkiem tej postaci, dostępne w różnych wzorach i rozmiarach, aby stworzyć niezapomnianą niespodziankę urodzinową dla swojej pociechy. Bez wątpienia ozdoby na tort ze świnką Peppą przypadną go gustu najmłodszym i wprowadzą ich w radosny klimat dziecięcej imprezy.

Jak udekorować słodki wypiek dla malucha?

Aby podarować dziecku jeszcze więcej radości w szczególnym dla niego dniu, jak np., urodziny czy imieniny, warto zadbać o detale. Jak wiadomo, najmłodsi uwielbiają słodycze. Nie tylko ich smak, lecz również przyciągający uwagę wygląd. Jeśli chodzi o torty, świnka Peppa to doskonały motyw, by ozdobić je zgodnie z dziecięcą modą. W tym celu najlepiej zaopatrzyć się w dostępne u nas opłatki z grafikami znanych z bajek postaci. Umożliwiają one ozdobienie wypieku według własnych preferencji. Pomysłów na udekorowanietortu ze świnką Peppą szukać możesz w Internecie, choćby na naszej stronie lub w mediach społecznościowych. Tak naprawdę opcji jest mnóstwo, a ograniczenie stanowi jedynie wyobraźnia. Puść wodze fantazji i daj się ponieść słodkiemu szaleństwu z uroczą różową bohaterką w roli głównej!

Przyjęcie w bajkowych klimatach

Stoisz przed wyzwaniem zorganizowania dziecięcej imprezy? Jeśli tak, na pewno szukasz ciekawych pomysłów i rozwiązań, które sprawią maluchom wiele frajdy. Gdy mowa o przyjęciu urodzinowym, warto wybrać konkretny temat przewodni. Dla najmłodszych najlepiej sprawdzi się tematyka związana ze znanymi bajkami i występującymi w nich postaciami. Zadbaj o utrzymane w tym klimacie ozdoby, balony, czapki urodzinowe oraz dekoracje na tort. Świnka Peppa i jej przyjaciele to doskonały motyw na przyjęcie tematyczne dla dzieci. Szeroka gama dostępnych w naszej ofercie produktów pomoże Ci w jego przygotowaniu. Znajdziesz bowiem różne wzory opłatków do nałożenia na wypiek, które są łatwe w aplikacji. Nie musisz więc posiadać wyjątkowych umiejętności cukierniczych, by stworzyć słodkie dzieło sztuki, którym zachwycisz swoją pociechę.


Zastanawiasz się, jak udekorować tort dla dziecka? Postaw na wysokiej jakości opłatki z masy cukrowej z grafikami znanych z bajek postaci, jak np. świnka Peppa.