• BIEDRONKA I CZARNY KOT

Jeśli kolejny raz przygotowujesz imprezę urodzinową dla swojej pociechy, doskonale znasz najważniejsze punkty uroczystości. Bez wątpienia jednym z nich jest zaserwowanie wszystkim zgromadzonym urodzinowego tortu. Istotny jest zarówno smak, jak i wygląd deseru. Dzieciom szczególnie przypadają do gustu wypieki z ozdobami przedstawiającymi ich ulubionych bohaterów z bajek. W tym dziale naszego bardzo dobrze zaopatrzonego sklepu internetowego znajdziesz opłatki Miraculum: Biedronka i Czarny Kot. Jeżeli Twoja córka lub Twój syn jest fanem tego serialu animowanego, na pewno się ucieszy.

Opłatek ‒ oryginalna dekoracja tortu

Wykonane z użyciem bezpiecznych dla organizmu barwników opłatki na tort Biedronka i Czarny Kot (oraz pozostałe dostępne w naszym asortymencie) cieszą się wśród kupujących dużą popularnością. Zyskały ją dzięki rozmaitym zaletom. Do najważniejszych należy zaliczyć:

  • wyjątkowy wygląd. Nasze propozycje cechuje intensywność kolorów, wysoka rozdzielczość wydruków oraz mocny kontrast, które zachwycą zwłaszcza dzieci,
  • trwałość ‒ dekoracje odpowiednio prezentują się na deserze przez długi czas,
  • łatwość w nałożeniu. Warto położyć je na cieście godzinę/dwie przed jego podaniem. Wcześniej należy zdjąć specjalną folię zabezpieczającą papier cukrowy.

Duży wybór opłatków Miraculum

W naszej ofercie opłatek na tort Miraculum: Biedronka i Czarny Kot dostępny jest w wielu wariantach. Możesz zdecydować się na pojedynczy wydruk lub zamówić zestaw dekoracji. Jeśli chcesz spersonalizować deser, przekaż nam tę informację podczas składania zamówienia. Na Twoje życzenie naniesiemy na grafikę wybrany napis.

Złóż zamówienie na opłatki na tort na printcake.pl

Szeroki asortyment i najwyższa jakość oferowanych dekoracji to jedne z wielu zalet, jakie ma Print Cake. Na naszej stronie zamówisz opłatki na tort dla dzieci Biedronka i Czarny Kot w atrakcyjnej cenie. Co więcej, możesz mieć pewność, że ozdoby Miraculum dotrą pod wskazany adres w nienaruszonym stanie. Pakujemy je w woreczki strunowe (chroniąc tym samym przed wilgocią), a następnie w sztywne pudełko kartonowe zabezpieczające zawartość paczki w trakcie transportu.

Aby ułatwić Ci wybór dekoracji, dokładnie opisaliśmy poszczególne propozycje. Zachęcamy do zapoznania się z załączonymi informacjami i składania zamówień. Przed dokończeniem zakupów, warto także sprawdzić zawartość pozostałych kategorii sklepu. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Już teraz zamów opłatki na tort Miraculum: Biedronka i Czarny Kot i spraw radość swojemu dziecku oraz wszystkim gościom zaproszonym na imprezę urodzinową.