• BARBIE

Lalka Barbie to jedna z najpopularniejszych dziecięcych zabawek, która jest uwielbiana głównie przez dziewczynki. Początkowo była to tylko figurka do zabawy, teraz jednak jej popularność napędzana jest ciągle powstającymi filmami czy serialami dla dzieci. Są to opowieści, które oprócz pięknej oprawy graficznej i muzycznej niosą za sobą ważne dla małego widza przesłanie. Nic więc dziwnego, że zyskały na świecie tak wiele dziecięcych fanów. 

Wyjątkowy tort dla miłośniczki Barbie

Wiele dziewczynek marzy o urodzinach z motywem lalki Barbie. Opłatek na tort to świetne rozwiązanie, które pozwoli Ci na stworzenie wyjątkowej dekoracji na przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka. Tak przygotowane słodkości wzbudzą zachwyt u najmłodszych. Oferowane przez nas ozdoby na tort Barbie wykonane są z masy cukrowej lub opłatków. Zakup zestawu pozwoli Ci na błyskawiczne wyczarowanie apetycznego wypieku, który z pewnością zostanie w pamięci malucha na długie lata. 

Wszystkie grafiki w formie opłatka na tort Barbie cechują się wysoką jakością kolorów i mocnym kontrastem. Zestawy obrazków sprzedawane są w formacie A4 i pozwalają na swobodne wycięcie wybranych wzorów i przygotowanie własnych dekoracji na tort Barbie. Opłatek firmy Print Cake sprawi, że na ustach Twojego dziecka i jego gości pojawi się uśmiech. 

Każdy maluch marzy o tym, aby urodziny zostały przygotowane tylko z myślą o nim. Domowy tort ozdobiony opłatkiem z Barbie może być wyrazem Twojego zaangażowania i miłości. Z nami usatysfakcjonujesz nawet najbardziej wymagającego łasucha. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dekoracji cukierniczych z motywem lalki Barbie.