• MINECRAFT

Większość rodziców przynajmniej kojarzy grę Minecraft. Od kilku lat jest ona popularna zarówno wśród kilkuletnich dzieci, jak i nastolatków. Jest to symulacja świata złożonego z sześcianów. Motywem przewodnim gry jest jego rozbudowa i walka o przetrwanie. Mimo że na pierwszy rzut oka obraz ten wydaje się nieciekawy, to jednak Minecraft ciągle przyciąga nowych młodych graczy. Szukając pomysłu na przyjęcie urodzinowe, warto wykorzystać motyw z ulubionej gry i przygotować tort urodzinowy Minecraft.

Kreatywny tort urodzinowy z motywem Minecraft’a

Wbrew pozorom gra, w której głównym celem jest budowanie sześciennego świata, nie przyciąga tylko chłopców. Tort Minecraft będzie więc także dobrym prezentem dla dziewczynki. Wystarczy dobrać odpowiednie dodatki w taki sposób, aby odpowiednio spersonalizować wypiek. Może się wydawać, że przygotowanie tortów urodzinowych z motywem Minecraft’a to dosyć trudne zadanie, które wymaga dużych zdolności plastycznych. Jednak firma Print Cake udowadnia, że użyciu odpowiednich dodatków jest to łatwiejsze, niż Ci się wydaje. 

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór opłatków na tort Minecraft. Pozwolą Ci one na przygotowanie wymarzonego przyjęcia urodzinowego dla Twojego malucha. Opłatek na tort Minecraft jest niezwykle łatwy w aplikacji, więc jego wykorzystanie nie wymaga od Ciebie dużego doświadczenia. Sprzedawany jest w formie wydruku na jadalnym papierze waflowym, który można z łatwością przycinać. W naszej ofercie grafik na tort z opłatkiem Minecraft znajdziesz zarówno okrągłe - pozwalające na pokrycie jego powierzchni - jak i te, które można wycinać i ustawiać w dowolnych konfiguracjach. Szeroki wybór dostępnych wzorów pozwoli na wybór tego, który przypadnie do gustu Twojemu dziecku. Niezależnie od tego czy planujesz przygotować ciasto urodzinowe dla dziewczynki, czy tort dla chłopca - Minecraft okaże się dobrym wyborem. Wykorzystanie tak popularnego motywu sprawi, że zapadnie on w pamięć nie tylko Twojej pociechy, ale także przybyłych gości. Spraw więc niezwykłą radość Twojemu dziecku i postaw na tort Minecraft z opłatkiem. Wśród naszych propozycji z pewnością wybierzesz taką, która przypadnie do gustu Twojego malucha. 

Motyw Minecraft - kreatywny pomysł na tort urodzinowy

W naszej ofercie oprócz opłatków Minecraft na tort znajdziesz także grafiki wykonane z masy cukrowej. Cechują się one wysoką jakością wydruku i bardzo wyrazistymi kolorami. Nic więc dziwnego, że są wykorzystywane przez profesjonalnych dekoratorów. Na oferowanych przez nas wydrukach z masy cukrowej i opłatkach istnieje możliwość umieszczenia wybranego przez siebie napisu - np. imienia i wieku dziecka. 

Jeśli więc masz w domu prawdziwego fana Minecraft’a, opłatek na tort będzie niezwykle przydatnym elementem dekoracyjnym. Zapewnij swojemu dziecku piękne wspomnienia i przygotuj niezwykły tort urodzinowy! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą opłatków i wydruków z masy cukrowej sklepu Print Cake, z których przygotujesz torty dla dzieci z motywem Minecraft.