• TORT URODZINOWY DLA DZIEWCZYNKI

Organizując przyjęcie urodzinowe, warto postarać się, aby zaskoczyło ono gości. W jaki sposób? Coraz popularniejsze stają się artystyczne torty urodzinowe, czyli po prostu wyróżniające się na tle tradycyjnych wypieków. W tym celu wykorzystuje się różne dekoracje. Kombinacji w przystrajaniu ciasta urodzinowego może być wiele - największą popularnością cieszą się jednak torty bajkowe. Jak stworzyć takie arcydzieło? Bardzo pomocne mogą okazać się opłatki czy ozdoby cukrowe na tort.

Każde dziecko - chłopczyk czy dziewczynka - ma swoją ulubioną postać z bajki. Tort z wizerunkiem ukochanego bohatera może stać się kolejnym prezentem w tym wyjątkowym dniu. W przypadku dziewczynek szczególną popularnością cieszą się motywy z Krainy Lodu, My Little Pony czy księżniczkami Disney’a. W naszej ofercie znaleźć można opłatki, ozdoby oraz inne dekoracje na tort urodzinowy. Niektóre z tych produktów mają nadrukowany motyw z określonego filmu animowanego.

W przypadku młodszych solenizantek, najczęściej wybiera się dekoracje na tort na roczek dla dziewczynki z motywem zwierzęcym - motylki, pieski, kotki itd. Pierwsze urodziny dziecka to bardzo wyjątkowe wydarzenie, dlatego równie wyjątkowe musi być przyozdobienie ciasta. Opłatki i ozdoby na tort na roczek dla dziewczynki mogą być także z motywem bajkowym - wtedy najczęściej wybierane dekoracje to te przedstawiające Myszkę Minnie lub Świnkę Peppę.

Z naszymi dekoracjami można stworzyć jadalne dzieła sztuki dla swoich pociech. Pojawienie się tortu na stole to jeden z główniejszych momentów podczas przyjęcia urodzinowego. Warto zatem zadbać o jego atrakcyjny wygląd, a zarazem smaczne wnętrze. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi słodkimi dekoracjami tortów urodzinowych dla dziewczynek!