• BING

Bing jest małym królikiem o lśniącym, czarnym futerku. Ma fantastyczne, długie uszy i nosi piękne ubranko w kratę, którego ozdobą jest wspaniały, żółty guzik.

Bing ma dopiero trzy latka i chodzi do przedszkola. Mnóstwo rzeczy, które przeżywa, robi po raz pierwszy w życiu. Nauka oraz nowe doświadczenia sprawiają mu jednak wielką frajdę. Otacza go grono niezawodnych przyjaciół, razem z którymi przeżywa swoje niesamowite przygody.

Historia brzmi znajomo? Jeśli do tego znalazłeś się na naszej stronie, znaczy że najprawdopodobniej szukasz właśnie dekoracji na tort, na których króluje króliczek Bing. Ta wyjątkowo popularna bajka podbiła serca wielu najmłodszych. Ciasto, którego tematem przewodnim będzie ten długouchy bohater, stanie się spełnieniem marzeń prawie każdego dziecka.

Maluchy nie lubią się nudzić, pracownicy firmy Printcake także! Dlatego w naszej ofercie znalazły się liczne, ciekawe wzory rysunków z bajki do wyboru. Koniecznie podaj nam przy zamówieniu, który najbardziej przypadł Ci do gustu. Nasze ozdoby na tort Bing z pewnością wywołają promienny uśmiech solenizanta oraz jego gości. Bajeczne, gotowe zestawy opłatków waflowych z wydrukiem pomogą każdemu twórcy wypieków udekorować je jak w prawdziwej cukierni.