• KRAINA LODU

Chcesz zrobić wymarzony tort z Krainą Lodu dla swojego malucha? Świetnie! Oferujemy mnóstwo opłatków spożywczych, figurek i dekoracji na stylowy tort Frozen w znakomitej rozdzielczości graficznej. Bezpieczeństwo maluszków jest najważniejsze - dlatego wszystkie te produkty są wykonane z jadalnych składników.

Dekoracje na tort z Krainy Lodu - sztywne opłatki do ciast kremowych

Oferujemy sztywne opłatki waflowe na tort z Elsą w przeróżnych wariantach graficznych. Można je bezpośrednio nakładać na ciasto o formacie A4 lub wycinać z nich dowolne kształty w preferowanych wymiarach. W dużych zestawach z wydrukami znajdziesz również paski spożywcze z bajkowymi postaciami do ozdobienia boków wypieku. Na Twoje życzenie spersonalizujemy opłatek na tort z Krainą Lodu, maszynowo nanosząc na nim pożądany napis graficzny. 

Sztywna struktura bajkowego wafla znakomicie zdobi ciasta wyłożone kremem na bazie masła, śmietany i ganache. Z nadmiaru tego materiału spożywczego (np. z kolorowego tła), możesz powycinać ozdobne wzorki do jedzenia. W Print Cake znajdziesz też opłatek na tort Frozen z masy cukrowej, którego wydruk wyznacza się świetną jakością HD. 

Kraina lodu - opłatek na tort z masy cukrowej w żywych kolorach

Opłatek z Krainy Lodu wykonany z masy cukrowej wyróżnia się soczystymi kolorami. Jest to zasługa wydruku jadalnej grafiki w znakomitej rozdzielczości HD. Spożywcza warstwa jest cienka, więc maluchy nie przejedzą się nadmiarem cukru. Tort z opłatkiem cukrowym z Krainy Lodu zrobi furorę wśród gości dzięki swoim żywym kolorom. Elsa z masy cukrowej ma soczyście niebieską sukienkę, a Anna nosi ubrania w intensywnych odcieniach butelkowej zieleni. Nowoczesna technologia drukarska umożliwia takie wierne oddanie kolorów z bajki.

Opłatki graficzne oferujemy w przeróżnych wariantach. Wśród nich znajdziesz opłatek z Elsą na tort w towarzystwie swoich przyjaciół, m.in. z Olafem i Kristoffem. Każdy jadalny produkt wyróżnia gładka i błyszcząca struktura. Idealnie przylega ona do kremowej masy na bazie masła. Cukrowy opłatek na tort z Elsą jest pyszny, więc pokochają go wszystkie dzieci. Jeśli jednak chcesz urozmaicić płaską strukturę obrazkową, to załącz jadalną figurkę na tort z Krainy Lodu. Sprawia ona, że będzie trójwymiarowy! Ją również znajdziesz w naszym sklepie. 

Kraina Lodu - figurki na tort z Elsą do efektywnego tortu 3D

Figurki z Krainy Lodu to dekoracje na tort, dzięki którym uzyskasz efekt 3D. W połączeniu z graficznymi opłatkami, wprawiają w zachwyt maluchów i zaproszonych gości. Te trójwymiarowe ozdoby na tort Frozen możesz umieścić w nim na środku, a boki ciasta ozdobić płaskimi ilustracjami spożywczymi. Bajkowe postacie znajdziesz na śnieżnobiałym lub kolorowym tle, więc zrealizujesz każdy swój pomysł. Zalecamy sfotografować wykończone dzieło z ozdobami na tort z Krainy Lodu, bo szybko lądują one w brzuszkach maluchów! W Print Cake oferujemy figurki Elsy i Anny, które możesz zamieścić obok siebie na tle pionowo wbitego wafla z Frozen. Słodki opłatek na tort zdecydowanie wzmocni efekt 3D. On z kolei wywoła uśmiech na twarzy Twojego dziecka! Wszystkie ozdoby i dekoracje na tort z Elsą i przyjaciółmi znajdziesz w Print Cake!