• MYSZKA MINI/MIKI

Myszka Miki jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych oraz lubianych postaci z bajek. U jej boku można natomiast zobaczyć Myszkę Minnie, która najczęściej nosi różową lub czerwoną sukienkę i charakterystyczną kokardkę na czubku głowy. Obie postacie wykreował słynny Walt Disney prawie 90 lat temu i choć od tego wydarzenia minęło sporo czasu, wciąż są one uwielbiane przez dzieci (i nie tylko!) na całym świecie.


Chcesz stworzyć ich podobiznę na urodzinowym wypieku? Zaopatrz się w opłatek na tort z myszką Miki lub Minnie. Te postacie mają również swoich wiernych przyjaciół – Goofiego, Kaczora Donalda czy Pluto – z którymi przeżywają niesamowite przygody, od lat fascynując najmłodszych.

Fenomen Myszki Miki

Ta urocza postać stała się prawdziwą ikoną popkultury, a jej podobiznę można dziś spotkać prawie wszędzie. Występuje na dziecięcych i młodzieżowych ubraniach, akcesoriach i gadżetach, w formie maskotek oraz innych zabawek. Myszkę Miki i Minnie spotkasz też w Disneylandzie oraz na różnego rodzaju imprezach dla dzieci, gdy ktoś się za nią przebierze. To świetna okazja, by najmłodsi mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.


A gdyby tak uwiecznić podobiznę postaci na słodkim wypieku, przygotowanym na urodziny swojej pociechy? Już dziś dowiedz się, jak stworzyć dekoracje na tort z Myszką Miki oraz Minnie, który zachwyci Twoje dziecko oraz wszystkich zaproszonych gości. To idealny pomysł na zorganizowanie dla najmłodszych ciekawej niespodzianki i sprawienie im radości. Co więcej, opłatek na tort z taką grafiką nigdy nie wyjdzie z dziecięcej mody. Fenomen Myszki Miki trwa już bowiem od lat i nic nie wskazuje na to, by miał przeminąć.

Efektowna dekoracja na tort

Wiele osób pasjonuje się cukiernictwem i doskonali tę sztukę, czy to profesjonalnie, czy też hobbystycznie. Bez wątpienia urodziny, imieniny lub świętowanie sukcesu swojego dziecka to dobra okazja do tego, żeby podarować mu piękny słodki wypiek. A warto pamiętać, że nic tak nie ucieszy malucha, jak przysmak z wizerunkiem ulubionych bajkowych bohaterów, czyli np. torty z postacią Myszki Miki lub Minnie. Aby nanieść jej podobiznę na tort, nie musisz wcale poświęcać dużo czasu ani posiadać zaawansowanych umiejętności ozdabiania cukierniczych wyrobów. Kiedy wybierzesz już odpowiedni opłatek do dekoracji, wytnij grafikę i powoli dociskaj do wypieku. Dostępne u nas produkty są nie tylko estetyczne i zabawne, lecz również bezpieczne – używamy certyfikowanych składników. Nie zwlekaj więc i podaruj swojemu dziecku wyjątkowy prezent!

Imprezy tematyczne z tortami z Myszką Miki

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się przyjęcia z konkretnym motywem przewodnim. O ile w przypadku dorosłych gości często jest to nawiązanie np. do dawnych czasów lub kultowych filmów, najmłodsi preferują postaci z bajek. W ten klimat idealnie wpisuje się uwielbiana przez dzieci Myszka Miki oraz jej przyjaciółka Myszka Minnie i ich disnejowscy przyjaciele.


Na taką imprezę możesz przygotować gadżety z ich wizerunkami: balony, papierowe talerzyki czy opaski na głowy. Na pewno najwięcej uwagi przyciągnie jednak samodzielnie udekorowany urodzinowy wypiek. Dużą popularnością cieszą się torty z Myszką Minnie i Miki, które trafiają zarówno w gusta dziewczynek, jak i chłopców. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wyprawić również przyjęcie w gronie dorosłych z zachowaniem motywu przewodniego bajek Disneya. Wiele osób kojarzy je ze swojego dzieciństwa i chętnie przypomni sobie najsłynniejsze postaci. Już dziś wybierz więc opłatek na tort z Myszką Minnie lub Miki i stwórz na słodkim wypieku niezwykłą dekorację!