• HARRY POTER

Wiele osób zastanawia się, jaką niespodziankę przygotować dla bliskiej osoby z okazji jej urodzin, imienin czy innej szczególnej okazji. Może jest to fan Harry’ego Pottera? A w dodatku jeszcze lubi słodycze? W takim przypadku mamy idealne rozwiązanie! Przygotuj słodki wypiek i zaopatrz się w opłatki na tort z Harrym Potterem. To dopracowane w każdym szczególe grafiki w wyraźnych kolorach, które w łatwy sposób aplikuje się na ciasto. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupu wybranych propozycji!

 

Czy tort urodzinowy z Harrym Potterem to dobry pomysł?

Młodego czarodzieja nikomu nie trzeba przedstawiać. To bohater serii książek oraz filmów, który stał się ulubieńcem nie tylko dzieci i młodzieży, lecz również dorosłych na całym świecie. Wszelkie gadżety z jego wizerunkiem cieszą się niesłabnącą popularnością. Bez wątpienia więc tort urodzinowy z Harrym Potterem okaże się idealnym prezentem dla jego fana. Do wyboru pozostają rozmaite grafiki, a zatem przy przygotowywaniu słodkiego upominku możesz również wykazać się kreatywnością! Nie mamy wątpliwości, że osoba, dla której szykujesz taki prezent, będzie pozytywnie zaskoczona, a widok ulubionych postaci natorcie wywoła szeroki uśmiech na jej twarzy. Zapoznaj się z naszymi propozycjami grafik na opłatku na tort z Harrym Potterem i stwórz swoje słodkie, pełne magii dzieło. Gwarantujemy wysoką jakość i zachwycający efekt!

Jak przygotować tort z Harrym Potterem?

Niektórzy sami ozdabiają swoje wypieki. Nie każdy mimo wszystko ma do tego chęci, czas i zdolności. O wiele prostszym i szybszym, a przy tym równie efektownym rozwiązaniem będzie zastosowanie gotowych grafik. Dostępne w naszej ofercie opłatki na tort z Harrym Potterem bez najmniejszego problemu naniesiesz na ciasto, powoli je do niego przykładając i lekko dociskając. To sprawi, że nie przedostanie się pod nie powietrze, które mogłoby stworzyć wystające pęcherzyki. Co istotne, taka grafika na tort z Harrym Potterem nie zawiera szkodliwych substancji, obdarowany może więc nie tylko ją podziwiać, lecz również bez obaw zjeść. Tworząc nasze produkty, stawiamy na intensywność kolorów, gładką, błyszczącą strukturę oraz wysoką jakość każdego wykorzystywanego składnika. Dzięki temu wszystkie propozycje przepięknie się i prezentują i doskonale smakują!


Nie masz pomysłu na prezent dla fana Harry’ego Pottera? Tort z grafiką przedstawiającą jego ulubionego czarodzieja będzie doskonałym pomysłem! W ofercie Print Cake znajdziesz całe mnóstwo inspiracji.


Serdecznie zapraszamy do wyboru naszych opłatków z Harrym Potterem!