• MINIONKI

Uważaj, Minionki rozrabiają! To również bardzo słodkie, żółte stworki, które potrafią oczarować niejedną osobę. Minionki starają się, aby wszystko było w porządku, ale przez swoją niezdarność często jest to niemożliwe. Wciąż szukają nowego pana, który musi być superzłoczyńcą! Przemierzają świat wzdłuż i wszerz, aż w końcu znalazły się w Print Cake. Nie mamy jednak super złoczyńcy, lecz mamy urocze i słodkie ozdoby na torty z Minionkami. 

Chcesz, aby Twoje ciasto było wyjątkowe? Z naszymi cukrowymi elementami jest to możliwe. Dzieci po prostu uwielbiają Minionki! Dlaczego? Żółte, małe stworki są bardzo wesołe, wszędzie ich pełno, mają zwariowane pomysły i rozrabiają - podobnie jak dzieci. Dlatego zyskały taką sympatię. W naszej ofercie oprócz ozdób dostępne są również opłatki na tort z Minionkami. To prosty sposób na nietypowe przystrojenie urodzinowego ciasta. Czas porozrabiać trochę z Minionkami!

Dla kogo warto przygotować tort z Minionkami?

Te nieco szalone, lecz mimo wszystko urocze stworki są uwielbiane zwłaszcza przez dzieci. Poza oglądaniem ich na ekranie najmłodsi lubią kolekcjonować różne gadżety z ich podobiznami lub też samodzielnie wymyślać historie związane z czarującymi bohaterami. Jeśli i Twoja pociecha jest ich fanem, bez wątpienia ucieszy się z tortu urodzinowego z Minionkami. Podanie go do stołu będzie też idealną okazją do zrobienia pamiątkowych zdjęć z przyjęcia. Twoje dziecko na pewno chętnie zapozuje obok grafiki ze swoimi ukochanymi bohaterami!
Czy jednak tylko najmłodsi lubią te żółte stworki? Okazuje się, że nie, a torty z Minionkami mogą być również przygotowywane dla starszych dzieci, dorosłych oraz na rozmaite imprezy tematyczne. Już dziś zapoznaj się z szerokim wyborem naszych opłatków z wizerunkiem tych zabawnych bohaterów i stwórz oryginalny słodki wypiek!

Jak ozdobić tort z Minionkami?

Nie masz niezbędnych umiejętności lub chęci do samodzielnego wykonywania wzorków i rysunków na ciastach? Nic nie szkodzi! W naszej ofercie znajdziesz ozdoby na tort z Minionkami, mi.in. w formie opłatków, które w prosty sposób naniesiesz na masę, powoli je przykładając i lekko dociskając. Możesz udekorować zarówno front wypieku, jak i boki. Bez wątpienia grafiki z tymi zabawnymi stworkami dodadzą tortom charakteru i sprawią, że doskonale wpiszą się one w klimat przyjęcia. Coraz częściej bowiem organizowane są imprezy inspirowane pewnym tematem przewodnim – np. bajkami czy filmami familijnymi. Minionki idealnie wpisują się w ten trend! Taki motyw na torcie to gwarancja uśmiechu, dobrej zabawy i pysznego deseru. Nie zwlekaj więc z jego przygotowaniem!

Wysoka jakość ozdób z Minionkami

Dostępne w naszej ofercie ozdoby zachwycają nie tylko swoją estetyką. Są również w pełni bezpieczne do spożycia, ponieważ powstają z wysokiej jakości składników. W Print Cake oferujemy między innymi opłatki na tort z Minionkami i wydruki z masy cukrowej, które nie zawierają szkodliwego dwutlenku tytanu (E171). Co więcej, wydruki wykonujemy w jakości HD. Możesz więc mieć pewność, że po naniesieniu na wypiek zachwycą wyrazistością konturów oraz nasyceniem kolorów. U nas zaopatrzysz się w opłatki z Minionkami na tort do samodzielnego wycięcia, możesz więc tworzyć różne pomysłowe aranżacje z tymi bohaterami. Już dziś wkrocz do ich fascynującego świata!

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz swoje ulubione propozycje z podobiznami tych zabawnych żółtych stworków. Wykaż się kreatywnością i twórz niezwykłe torty urodzinowe z Minionkami oraz wypieki na inne okazje!