• MARVEL

Seria filmów Avengers zawładnęła wyobraźnią licznych miłośników kina. Pokochali ją nawet ci, którzy wcześniej nie czytali komiksów. W końcu kto z nas nie marzył choć raz, żeby zostać superbohaterem?

Jeśli chcesz stworzyć idealny tort dla małego lub starszego wielbiciela postaci Marvela, mamy doskonałe rozwiązanie dla Ciebie! Wydruk grafik na papierze cukrowym w formacie A4 umożliwi wykonanie tortu z marzeń każdego fana słynnych, rysunkowych oraz filmowych postaci. Zielonoskóry Hulk, zwinny Spiderman, a może rudowłosa Czarna Wdowa? Wystarczy wyciąć ich wizerunki z naszych wydruków i nanieść na tort o ulubionym smaku. W ten nieskomplikowany sposób powstanie niezapomniany podarunek, gdyż będzie on pełen avengersowej akcji!

Wysoka rozdzielczość wydruku na opłatku z masy cukrowej zapewnia ilustracjom kolory zbliżone do komiksowych oryginałów. Spraw, by dzięki Tobie i Avengersom wyjątkowy dzień na długo zapisał się w pamięci obdarowanego.

Oferujemy również wykonanie grafik na grubym opłatku jadalnym. Wycięte z niego dekoracje sprawią, że  ozdobione nimi wypieki staną się jeszcze bardziej efektowne.

Pokaż z pomocą naszych produktów, że solenizant jest Twoim superbohaterem!